Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

Zbylitowska Góra
ul. Jaworowa 10

tel.  504 185 931 , 506 656 674

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy
Kategoria:

 Drift na torze - nauka jazdy bokiem. Zajęcia prowadzi Robert Tulicki. W sprawie terminów szkoleń i charakteru zajęć proszę kontaktować się pod numerem telefonu 506 656 674 lub 504 185 931 jak i drogą elektroniczną.Dane adresowe znajdziecie również w zakładce kontakt na naszej stronie odtjtarnow.pl

 

 

ODTJ
Kategoria:

W naszej ofercie mamy wynajem toru ; cena za godzinę to 200 zł

Charakterystyka obiektu Tor o nawierzchni betonowej o dł 500 m i szerokości 8 do 20 m -2 płyty poślizgowe prosta i w zakręcie nawadniane -tor szutrowo ziemny do jazdy sportowej o dł 1700m i szerokości 8 m Obiekt 5 ha

 

ODTJ
Kategoria:

Miedzy 4 a 8  miesiącem okresu próbnego, konieczne będzie też zaliczenie godzinnego szkolenia praktycznego, prowadzonego w formie ćwiczeń m.in. jazdę na zakręcie na śliskiej nawierzchni, efektywne hamowanie z systemem ABS, wychodzenie z nieplanowanego poślizgu. Zajęcia będą odbywać się w tzw. ODTJ – Ośrodkach Doskonalenia Techniki Jazdy. Instruktorzy maja m.in. jak zachować się̨ w sytuacji, gdy auto wpadnie w niekontrolowany poślizg. Zaświadczenie o zaliczeniu szkoleń trzeba będzie przedstawić staroście.
Nowo upieczeni kierowcy, którzy uzyskają uprawnienia po 1 stycznia 2017 roku będą musieli miedzy 4 a 8 miesiącem – począwszy od dnia, w którym zostanie wydany dokument – zgłosić się na dwugodzinny teoretyczny kurs doszkalający, prowadzony przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Kurs obejmował będzie czynniki mające wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego, problematykę wypadków drogowych oraz psychologicznymi aspektami związanymi z prowadzeniem samochodu.
Koszty kursu (zarówno praktycznego, jak i teoretycznego) pokrywać będą̨ sami kierowcy – zgodnie z projektem cena szkoleń nie może być wyższa niż̇ 300 zł (100 zł teoria i 200 zł praktyka).

Copyright © 2020, Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy. All Rights Reserved.

Design by: DiabloDesign.eu